YÜKLENİYOR...

İNTERKOM Nedir

Akıllı İnterkom Teknolojileri - Android

Android işletim sisteminin esnekliği sayesinde Akuvox daire içi panelleri tüm yerli ve yabancı akıllı ev sistemlerinin uygulamaları ile marka ve model farketmeden entegre olabilmektedir. Sadece bir ekran ile ev sahipleri hem interkomu hem de otomasyonu beraber kullanabilirler. Kullanması kolay Android arayüzü kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor. Üstelik evinizin veya projenizin isterlerine göre sisteminizi dilediğinizce özelleştirme imkanınınız da var. Akuvox akıllı interkom sistemleri Türkiye ve Dünyada önde gelen akıllı ev markaları ile tam entegrasyonunu başarı ile sağlamıştır. Bugün Türkiye’de pazara sunulan tüm akıllı ev markalarının uygulamalarını Akuvox’un Android monitörlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Untitled-4


Çok Daha Kaliteli Haberleşme

Akuvox interkom alışagelmiş kapalı analog sitemlerinin yerini alan IP tabanlı bir sistemdir. Üstelik desteklediği SIP protokolü ile sadece bir konutun değil koca bir şehrin haberleşmesine de entegre olabilir.

  • Premium ses ve görüntü kalitesi
  • IP ve SIP tabanlı tüm sistemlerle entegrasyon
  • Akıllı telefon ve ev/ofis telefonları ile uyumlu

Sınırsız Güvenlik ve Emniyet

Akuvox sadece bir interkom sistemi değil aynı zamanda kapsamlı bir güvenlik sistemidir. Evinizde güvenlik ve emniyetinizi sağlayacak hareket, kapı/pencere, duman, gaz ve su basma gibi birçok sensör ve dedektörü Akuvox’a entegre edebilir, alarmı cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Merkezi güvenlik yönetim sistemi sayesinde, daire içinde oluşan güvenlik ve emniyet ihlallerinde daire içi panelin sireni aracılığı ile uyarı vermesinin yanı sıra bina güvenliğine de haber verilir.